بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست
تعمیر دوربین کانن در اصفهان
تعمیر دوربین کانن در اصفهان تحت نظر مرکز نمایندگی تعمیر دوربین کانن تهران به مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس از سراسر کشور 1438 ( بدون کد )

نمایندگی تعمیر دوربین کانن در اصفهان شعبه اصلی خود را افتتاح نموده است . این مرکز ؛ بزرگترین و به روز ترین مرکز خدمات تعمیر دوربین کانن در شهر و استان اصفهان به شمار می آید . این نمایندگی افتخار دارد تا تمامی خدمات تعمیر ؛ سرویس و پشتیبانی مرتبط با انواع دوربین و لنز های حرفه ای و غیر حرفه ای ساخت کمپانی کانن در شهر اصفهان را ارایه نماید. دفتر خدمات نمایندگی تعمیر دوربین کانن در اصفهان در شرف تاسیس بوده و عکاسان و هنرمندان محترم شهر و استان اصفهان می توانند با شماره تلفن مستقیم 1438 ؛ نسبت به کسب اطلاعات برای هرگونه خدمات نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛  اقدام نمایند.

تعمیر دوربین کانن در اصفهان
خدمات حرفه ای تعمیر دوربین کانن در اصفهان
مرکز تعمیر دوربین کانن در اصفهان مفتخر است تا به روز ترین خدمات مورد نیاز برای تعمیر دوربین های حرفه ای کانن را ارایه نماید. این مرکز ؛ یکی از پیشرفته ترین مراکز تعمیرگاهی برای ارایه خدمات تعمیر دوربین کانن است و با بهره گیری از توان فنی و مهندسی جوانان ایرانی توانسته است به عنوان یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز تعمیر دوربین کانن در ایران ؛ مطرح شود.
این مرکز ؛ با برخورداری از تجهیزات پیشرفته تعمیر دوربین کانن که از سوی مهندسین کانن طراحی شده اند ؛ تمامی خدمات حرفه ای تعمیر دوربین و لنز کانن در شهر اصفهان را فراهم می آورد. این مرکز به تنهایی قادر است تا تمامی عکاسان و تصویر برداران استفاده کننده از دوربین های کانن در استان اصفهان را تحت پوشش خود قرار دهد .
تعمیر دوربین کانن در اصفهان
خط 1438 راه ارتباط مستقیم با مرکز تعمیر دوربین کانن در اصفهان
تماس با مرکز تعمیر دوربین کانن در اصفهان ؛ هیچگاه تا این اندازه آسان نبوده است . کارشناسان و متخصصان تعمیر دوربین در این مرکز به صورت شبانه روزی آماده دریافت تماس های تلفنی از سوی هنرمندان شهر اصفهان می باشند..
در بسیاری از موارد ؛ دوربین های کانن دچار مشکلاتی می شوند که بدون نیاز به مراجعه به مرکز تعمیر دوربین این مشکلات قابل رفع بوده و بدون هرگونه هزینه اضافی می توان آنها را بر طرف نمود .

خط تلفن خدماتی 1438 تمامی هنرمندان اصفهان و سایر شهر های این استان را به  آسانی به متخصصان تعمیر دوربین کانن متصل می سازد و در هر زمان ؛ امکان دریافت نظرات تخصصی و کارشناسی با استفاده از این خط ارتباط مستقیم وجود دارد .

مراحل پذیرش دوربین در مرکز تعمیر دوربین کانن در اصفهان
در صورتی که دوربین کانن شما نیاز به تعمیر دارد و یا در صورت مشاهده هر گونه نقص در محصولات عکاسی کانن اقدامات زیر را انجام دهید .
1 – از سپردن دوربین به مراکز غیر مجاز خودداری کنید .
2 – با شماره تلفن 1438 ( بدون کد ) تماس بگیرید .
3 – شرحی مختصری از عیب و ایراد قابل مشاهده در دوربین خود برای اپراتور بیان نمایید .
4 – بعد از وصل شدن به متخصص تعمیرات دوربین کانن ؛ تمامی موارد توصیه شده از سوی کارشناسان را به دقت یادداشت نموده و بر روی دوربین خود انجام دهید .
5 – در صورت باقی ماندن مشکل و حل نشدن آن ؛ با دریافت نشانی مرکز نمایندگی تعمیر دوربین کانن در اصفهان ؛ دوربین خود را همراه با شرح مشکل از طریق سرویس پست مطمئن برای این مرکز ارسال نمایید.
6 – بعد از دریافت دوربین در مرکز تعمیرات ؛ کارشناسان به ارزیابی ایرادات دوربین پرداخته و با شما تماس می گیرند . در صورت موافقت شما با موارد و هزینه های اعلام شده ؛ تعمیر دوربین کانن در اصفهان صورت می پذیرد .
هزینه تعمیر دوربین کانن در اصفهان

تعیین هزینه و اجرت تعمیرات دوربین کانن , تنها پس از بازدید دوربین و تعیین علت خرابی آن از سوی کارشناس ؛ امکان پذیر است . هیچ تعرفه ثابت و مشخصی را برای تعمیرات دوربین کانن نمی توان بیان نمود و با توجه به نوسانات قیمت در تمامی بازار ها به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت های تعمیر دوربین کانن نیز ممکن است متغیر باشند.
در صورتی که دوربین کانن شما دارای بیمه ، گارانتی و یا کارت VIP از نمایندگی کانن باشد ؛ سرویس های مربوط به هر یک از این خدمات محاسبه شده و سایر خدمات خارج از بیمه یا گارانتی ؛ مشمول هزینه می باشند .
کارشناس واحد تعمیر دوربین کانن بعد از عیب یابی دوربین ؛ تعیین هزینه نموده و آنرا به اطلاع مشتری می رساند . در صورت موافقت مشتری با مقدار هزینه و شرایط اعلام شده ؛ تعمیر دوربین کانن در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد .

مدت زمان تعمیر دوربین کانن در اصفهان

در صورت موجود بودن قطعات و موافقت مشتری با هزینه های مربوط به انجام تعمیر دوربین کانن ؛ فرایند تعمیر دوربین درظرف مدت کمتر از 24 ساعت انجام می شود. برای تخمین مدت زمان تعمیر دوربین کانن ؛ زمان های مربوط به ارسال و دریافت دوربین با استفاده از هر یک از روشهای پستی را نیز در نظر بگیرید. کارشناس تعمیرات دوربین کانن ؛ بعد از دریافت و عیب یابی دوربین ؛ قطعه مورد نیاز خود را به انبار قطعات کانن سفارش داده و بعد از دریافت قطعه مورد نیاز خود ؛ ظرف مدت کوتاهی نسبت به تعویض آن اقدام می کند . در صورت موجود نبودن قطعه و یا طولانی تر شدن زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین کانن ؛ این موضوع به مشتری محترم اطلاع داده می شود .

کیفیت خدمات تعمیر دوربین کانن در اصفهان
این مرکز با افتخار اعلام می دارد که خدمات تعمیر دوربین کانن را بر اساس معیار ها و استاندارد های جهانی ارایه می دهد . تمامی کارشناسان ؛ متخصصان و تعمیرکاران دوربین ؛ دوره های آموزشی مخصوص نمایندگی کانن را گذرانده اند و به آخرین فناوری ها و اطلاعات مورد نیاز برای تعمیر دوربین کانن اشراف دارند .
واحد کنترل کیفیت خدمات تعمیر دوربین کانن ؛ تمامی مراحل تعمیر دوربین را بر اساس استاندارد های Canon مورد بررسی و ارزیابی قرارداده و در صورت وجود هر گونه مشکل ؛ در سریعترین زمان نسبت به رفع آن اقدام می نماید . ما تیمی از بهترین تعمیرکاران ؛ متخصصان و کارشناسان را در این مرکز گرد هم آورده ایم تا خدماتی شایسته و درخور را به مشتریان خود ارایه دهیم .
تماس با مدیریت مرکز تعمیر دوربین کانن در اصفهان
برای تماس با مدیریت مرکز تعمیر دوربین کانن در شهر و استان اصفهان ؛ از صفحه تماس با ما ؛ فرم مخصوص تماس را تکمیل نموده و موارد مورد نظر خود را بیان نمایید. مدیریت این مرکز بعد از دریافت نظرات در صورت لزوم نسبت به تماس تلفنی با مشتریان محترم اقدام می نماید .
نمایندگی تعمیر دوربین کانن در سایر شهر ها