بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست

​تعمیر دوربین کانن در بوشهر

تعمیر دوربین کانن در بوشهر

تعمیر دوربین کانن در بوشهر به مدیریت عمران قاسمی در تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن – تلفن تماس مستقیم از سراسر ایران 1438 ( بدون کد )
تعمیر دوربین کانن در بوشهر زیر نظر تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن قرار دارد و با مدیریت عمران قاسمی به عنوان نمایندگی رسمی کانن در ایران ؛ تمامی خدمات فروش و پس از فروش و تعمیر دوربین کانن برای هموطنان و کاربران دوربین های کانن در شهر بوشهر ارایه می گردد .

نکته مهم : نمایندگی کانن در بوشهر در شرف بازگشایی می باشد اما در حال حاضر این کمپانی در شهر و استان بوشهر هیچگونه نمایندگی فعال ندارد و تمامی خدمات تعمیر دوربین کانن برای شهر بوشهر ؛ از سوی نمایندگی تعمیر دوربین کانن در تهران ارایه می گردد .

مراحل پذیرش دوربین در مرکز تعمیر دوربین کانن در بوشهر
 
در صورتی که دوربین کانن شما نیاز به تعمیر دارد و یا در صورت مشاهده هر گونه نقص در محصولات عکاسی کانن اقدامات زیر را انجام دهید .
1 – از سپردن دوربین به مراکز غیر مجاز خودداری کنید .
2 – با شماره تلفن 1438 ( بدون کد ) تماس بگیرید .
3 – شرحی مختصری از عیب و ایراد قابل مشاهده در دوربین خود برای اپراتور بیان نمایید .
4 – بعد از وصل شدن به متخصص تعمیرات دوربین کانن ؛ تمامی موارد توصیه شده از سوی کارشناسان را به دقت یادداشت نموده و بر روی دوربین خود انجام دهید .
5 – در صورت باقی ماندن مشکل و حل نشدن آن ؛ با دریافت نشانی مرکز نمایندگی تعمیر دوربین کانن در بوشهر ؛ دوربین خود را همراه با شرح مشکل از طریق سرویس پست مطمئن برای این مرکز ارسال نمایید.
6 – بعد از دریافت دوربین در مرکز تعمیرات ؛ کارشناسان به ارزیابی ایرادات دوربین پرداخته و با شما تماس می گیرند . در صورت موافقت شما با موارد و هزینه های اعلام شده ؛ تعمیر دوربین کانن در بوشهر صورت می پذیرد .

هزینه تعمیر دوربین کانن در بوشهر
 
تعیین هزینه و اجرت تعمیرات دوربین کانن , تنها پس از بازدید دوربین و تعیین علت خرابی آن از سوی کارشناس ؛ امکان پذیر است . هیچ تعرفه ثابت و مشخصی را برای تعمیرات دوربین کانن نمی توان بیان نمود و با توجه به نوسانات قیمت در تمامی بازار ها به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت های تعمیر دوربین کانن نیز ممکن است متغیر باشند.
در صورتی که دوربین کانن شما دارای بیمه ، گارانتی و یا کارت VIP از نمایندگی کانن باشد ؛ سرویس های مربوط به هر یک از این خدمات محاسبه شده و سایر خدمات خارج از بیمه یا گارانتی ؛ مشمول هزینه می باشند .
کارشناس واحد تعمیر دوربین کانن بعد از عیب یابی دوربین ؛ تعیین هزینه نموده و آنرا به اطلاع مشتری می رساند . در صورت موافقت مشتری با مقدار هزینه و شرایط اعلام شده ؛ تعمیر دوربین کانن در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد .
تعمیر دوربین کانن در بوشهر به مدیریت عمران قاسمی در تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن – تلفن تماس مستقیم از سراسر ایران 1438 ( بدون کد )