بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست
تعمیر دوربین کانن در ساری
تعمیر دوربین کانن در ساری به مدیریت عمران قاسمی – تماس با نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ساری شماره تلفن 1438 ( بدون کد ) از سراسر ایران

تعمیر دوربین کانن در ساری بر عهده تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن است . دفتر نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ساری هنوز افتتاح نشده است و از این روی به اطلاع هموطنان عزیز در شهر ساری می رسانیم که جهت برخورداری از خدمات بیمه و گارانتی و همچنین جهت دریافت خدمات تعمیر دوربین و تعمیر لنز کانن ؛ با استفاده از سرویس های پستی جمهوری اسلامی ایران ؛ دوربین و یا لنز خود را به مرکز خدمات تعمیر دوربین کانن در تهران ارسال نمایید . کارشناسان تعمیر دوربین کانن تمامی , تمامی دستگاه های عکاسی و تصویر برداری در مدت 24 ساعت کاری ؛ تعمیر نموده و مجددا با استفاده از سرویس های پستی به شهر مبدا ارسال می کنند. برای مشاهده خدمات و تعمیرات قابل ارایه در رابطه با دوربین و لنز کانن ؛ بخش های مختلف همین سایت؛ اطلاعات لازم را ارایه می دهند .

به هموطنان و مالکان عزیز دوربین های کانن در شهر ساری و سایر شهر های استان مازندران توصیه می شود تا از سپردن دوربین و لنز خود به مراکز غیر مجاز شدیدا خودداری نمایند . کمپانی کانن هیچگونه نمایندگی رسمی در استان مازندران ندارد و آگهی های دروغین که خود را با نام نمایندگی کانن و یا نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ساری یا استان مازندران معرفی می کنند ؛ فاقد وجاهت می باشند .

کمپانی کانن یکی از با سابقه ترین برند های تولید دوربین و لنز و فلاش عکاسی بوده و ازمدت های بسیار مدیدی در ایران فعالیت داشته است اما با توجه به شرایط حاکم بر منطقه تاکنون از افتتاح نمایندگی رسمی کانن در ایران خودداری نموده است . بنابراین باید به این نکته توجه داشته باشیم که تعمیر دوربین کانن در ساری ؛ توسط عوامل مجاز انجام نمی شود و برای دریافت خدمات اصلی و اورجینال شرکتی ؛ حتما باید دوربین یا لنز کانن خود را به تهران ارسال نمایید .

تعمیر دوربین کانن در ساری دارای بخش ارایه مشاوره رایگان نیز می باشد .

ارایه خدمات مشاوره در زمینه خرید دوربین و لنز عکاسی کانن ؛ خدمات مشاوره و پاسخگویی به سئوالات عکاسی ، ارایه راهکار های تجاری در زمینه بهبود و رونق کسب و کار عکاسان در شهر ساری؛ ارایه مشاوره های فنی در زمینه استفاده از دوربین ؛ لنز و تجهیزات نورپردازی و تصویر برداری ؛ معرفی عکاسان و تصویر برداران برتر ؛ و بسیاری از موارد دیگر در بخش مشاوره نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ساری ؛ قابل انجام می باشد.