بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست

​تعمیر دوربین کانن در سمنان

تعمیر دوربین کانن در سمنان به مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس مستقیم با نمایندگی تعمیر دوربین کانن در سمنان 1438 ( بدون کد ) از سراسر ایران

تعمیر دوربین کانن Canon در سمنان از جمله خدمات تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی تعمیر دوربین کانن در سراسر ایران می باشد . این سازمان با بهره گیری از آخرین متد های تعمیر دوربین کانن ؛ یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز تعمیر دوربین در ایران بوده و طیف گسترده ای از خدمات تعمیر انواع دوربین و لنز کانن را در اختیار کاربران محصولات عکاسی کانن Canon قرار می دهد . همچنین لازم به ذکر است که تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ؛ تنها مرکز رسمی ارایه خدمات تعمیرات مجاز برای انواع دوربین ؛ لنز و فلاش کانن در سراسر ایران است و تمامی تعمیرات محصولات عکاسی و تصویر برداری کانن در این مرکز همراه با ضمانت نامه سه ماهه ایده آل دوربین ارایه می گردد .

هنرمندان عکاس و تصویر بردار که از هر یک از محصولات ساخت کمپانی Canon استفاده می کنند ؛ در صورت نیاز به تعمیرات برای محصولات مورد استفاده خود ؛ تنها کافی است تا با شماره تلفن 1438 ( بدون کد از سراسر ایران ) تماس حاصل نموده و با یکی از کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر دوربین کانن ؛ صحبت نمایند . کارشناسان حاضر در این مرکز ؛ با ارایه مشاوره رایگان , تمامی دستورالعمل های لازم جهت ارسال و دریافت دوربین تعمیری در مرکز خدمات کانن در ایران را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهند .

در صورتی که دوربین کانن شما نیاز به تعمیر دارد و یا در صورت مشاهده هر گونه نقص در محصولات عکاسی کانن اقدامات زیر را انجام دهید .

1- از سپردن دوربین به مراکز غیر مجاز خودداری کنید .
2- با شماره تلفن 1438 ( بدون کد ) تماس بگیرید .
3- شرحی مختصری از عیب و ایراد قابل مشاهده در دوربین خود برای اپراتور بیان نمایید .
4- بعد از وصل شدن به متخصص تعمیرات دوربین کانن ؛ تمامی موارد توصیه شده از سوی کارشناسان را به دقت یادداشت نموده و بر روی دوربین خود انجام دهید .
5- در صورت باقی ماندن مشکل و حل نشدن آن ؛ با دریافت نشانی مرکز نمایندگی تعمیر دوربین کانن در سمنان ؛ دوربین خود را همراه با شرح مشکل از طریق سرویس پست مطمئن برای این مرکز ارسال نمایید.
6- بعد از دریافت دوربین در مرکز تعمیرات ؛ کارشناسان به ارزیابی ایرادات دوربین پرداخته و با شما تماس می گیرند . در صورت موافقت شما با موارد و هزینه های اعلام شده ؛ تعمیر دوربین کانن در سمنان صورت می پذیرد .