بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست

​تعمیر دوربین کانن در سنندج

تعمیر دوربین کانن در سنندج به مدیریت عمران قاسمی در نمایندگی تعمیر دوربین کانن – تلفن تماس مستقیم از سراسر ایران 1438 ( بدون کد )


تعمیر دوربین و لنز کانن در سنندج یکی از خدمات برجسته قابل ارایه در سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین می باشد . این سازمان نمایندگی تعمیر انواع دوربین و لنز کانن را بر عهده دارد و با برخورداری از تمامی امکانات و ابزار های لازم در این زمینه ؛ طیف گسترده ای از انواع خدمات مورد نیاز برای تعمیر محصولات برند کانن در سنندج و تمامی شهر های استان خوزستان را فراهم آورده است .

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ؛ بزرگترین قطب ارایه دهنده خدمات تعمیرات دوربین و لنز عکاسی در سراسر ایران است و دفتر مرکزی این سازمان در تهران ؛ ارایه خدمات برای تمامی شهر های استان کردستان و به خصوص شهر سنندج را فراهم نموده است . این سازمان دسترسی سریع و آسان به تمامی خدمات را فراهم آورده و در دوربین هایی که از شهر سنندج برای آن ارسال می شوند را در سریعترین زمانن ممکن در فهرست سرویس و خدمات قرار می دهد .

لازم به ذکر است که کمپانی کانن هیچگونه نمایندگی رسمی برای ارایه خدمات تعمیر دوربین در شهر سنندج تاسیس ننموده است و تمامی نیازمندی های موجود برای تعمیر دوربین و لنز کانن در شهر سنندج ؛ از سوی دفتر مرکزی نمایندگی تعمیر دوربین کانن در تهران صورت می پذیرد . از این روی ؛ کاربران محترم دوربین و لنز کانن در شهر سنندج به این نکته توجه داشته باشند که برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ حتما باید دوربین و لنز کانن خود را به دفتر مرکزی این مجموعه در تهران ارسال نمایند .

امروز به گسترش و مدرن شدن خدمات پستی ؛ امکان ارسال و دریافت سریع دوربین و لنز از طریق شبکه پستی در سراسر کشور فراهم آمده است و در صورتی که در شهر سنندج حضور دارید و دوربین یا لنز کانن شما نیاز به تعمیر دارد ؛ تنها کافی است تا دستگاه خود را با یکی از روشهای پستی برای دفتر مرکزی نمایندگی تعمیر دوربین کانن ارسال نمایید . دوربین یا لنز کانن شما بلافاصله پس از دریافت در این مرکز به میز تعمیرات فرستاده می شود و در سریعترین زمان  ممکن فرایند تعمیر دوربین کانن برای شما آغاز می شود .

پس از پایان تعمیر دوربین یا لنز شما ؛ دستگاه های آماده شده ؛ با سریعترین روش پستی برای فرستنده باز پس فرستاده می شود . از این روی بعد مسافت و دوری یا نزدیکی به دفتر نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ هرگز یک عامل بازدارنده برای دریافت عالی ترین خدمات تعمیر دوربین در این مجموعه نخواهد بود .

نکات ارسال دوربین به نمایندگی تعمیر دوربین کانن در سنندج

1 – دوربین یا لنز کانن خود را به خوبی بسته بندی کنید . ترجیحا وظیفه بسته بندی دوربین یا لنز کانن خود را به بخش بسته بندی اداره پست محول نمایید .
2 – شرح مختصری از ایرادات دوربین یا لنز کانن خود را در یک برگه یادداشت نموده و به همراه دوربین در درون بسته بندی آن قرار دهید .
3 – آدرس و شماره تلفن دقیق خود را در درون بسته بندی دوربین و لنز کانن خود قرار دهید .
4 – پس از ارسال دوربین و لنز کانن برای مرکز نمایندگی تعمیر دوربین ؛ با این مرکز تماس گرفته و نسبت به ارسال دوربین خود اطلاع رسانی نمایید .
5 – پس از آگاه شدن از دریافت دوربین در نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ منتظر تماس همکاران برای اعلام هزینه و شرایط تعمیر دوربین باشید .