بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست

تعمیر دوربین کانن در غرب تهران

نمایندگی تعمیر دوربین کانن درایران ؛ خدمات ویژه تعمیرات دوربین کانن برای ساکنان غرب تهران را ارایه می دهد . در هر یک از نواحی غرب تهران ؛ در صورت نیاز به خدمات تعمیر دوربین کانن ؛ مالکان این دوربین ها می توانند با شماره تلفن های نمایندگی تعمیر دوربین کانن تماس حاصل نمایند.

پس از دریافت تماس از سوی مشتریان محترم ؛ کارشناس واحد تعمیرات دوربین کانن با دریافت اطلاعات کامل ؛ نسبت به برآورد هزینه اقدام نموده و در صورت تایید هزینه از سوی مشتری محترم ؛ فرآیند تعمیرات دوربین کانن آغاز خواهد شد .

برای ارسال دوربین به نمایندگی تعمیر دوربین کانن , به مراجعه حضوری نیازی نیست . بااستفاده از هر یک از سیستم های پیک یا پست موجود در سطح شهر تهران ؛ می توان نسبت به ارسال و دریافت دوربین های تعمیری اقدام نمود .

پرسش های رایج در رابطه با خدمات تعمیر دوربین کانن در غرب تهران :

ضمانت دوربین Canon برای تعمیر دوربین چه مدت است؟

همراه با ضمانت یکساله محصولات Canon ، یک کارت گارانتی دوربین کانن  برای پوشش یک یا دو ساله صادر می شود و این کارت  شما را قادر می سازد تا از سه  سال خدمات خریداری شده و پشتیبانی خود از تاریخ خریداری محصول کانن  Canon  را به دست آورید .

آیا دوربین های DSLR  ساخت کانن ؛ نیاز به سرویس دهی دارند؟

هر دوربین DSLR  ساخته شده توسط کمپانی کانن و بیشتر تجهیزات مورد استفاده در عکاسی حرفه ای و نیمه حرفه ای ، حداقل باید سه بار در سال سرویس دهی شود. برخی از متخصصان ممکن است در صورت مشاهده هرگونه تغییر در کیفیت تصاویر و یا در صورت تغییر و اختلال  در مکانیسم عملکرد یک دوربین کانن ، در هر زمان برای دریافت سرویس نمایندگی تعمیر دوربین کانن می توان اقدام نمود.
 
چگونه بفهمم که  سنسور دوربین کانن کثیف است؟

بنا بر اعلام نمایندگی تعمیر دوربین کانن در غرب تهران  ؛ برای تشخیص این حالت ؛ ابتدا تصویر را بزرگنمایی کنید (LCD پشت دوربین) ، از سمت چپ به راست و از بالا به پایین در سراسر تصویر حرکت کرده و ببینید که آیا می توانید نقاط تاریک پیدا کنید. اگر نمیتوانید هیچ  چیزی را ببینید ، سنسور شما تمیز است. اگر در هر یک از شرایط وجود تعدادی از  لکه های تیره را مشاهده می کنید ، بر روی سنسور شما مقداری گرد و غبار وجود دارد. در این حالت برای دریافت خدمات به نمایندگی تعمیر دوربین کانن مراجعه نمایید .

هزینه تعمیر دوربین Canon چقدر است؟

برای بسیاری از امور تعمیرات دوربین  هزینه تعلق می گیرد . برای تعیین هزینه تعمیر دوربین کانن ؛ دوربین ابتدا مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و سپس از سوی کارشناسان تعمیرات ؛ اعلام هزینه صورت می پذیرد . در صورت موافقت مشتری با هزینه تعمیرات دوربین ؛ این امر انجام خواهد شد .

چرا دوربین کانن من به تلفن وصل نمی شود؟

بررسی کنید آیا برنامه به Wi-Fi دوربین دیگری وصل شده است یا خیر. بررسی کنید که آیا تلفن دیگری به دوربین وصل شده است یا خیر. یک دوربین کانن تنها می تواند با یک تلفن جفت شود. ... اگر همه موارد بالا را امتحان کرده اید و هنوز هم نمی توانید یک ارتباط مناسب برقرار کنید ، لطفاً برنامه را ببندید ، دوربین خود را مجدداً راه اندازی کرده و دوباره Wi-Fi را روشن کنید. در صورت نیاز با مرکز تعمیر دوربین کانن در غرب تهران تماس بگیرید .