بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست

​تعمیر دوربین کانن در کرج

تعمیر دوربین کانن و نمایندگی تعمیر دوربین کانن در کرج به مدیریت عمران قاسمی در نمایندگی مرکزی تعمیر دوربین کانن – تلفن تماس 1438 ( بدون کد ) از سراسر کشور
 
تعمیر دوربین کانن در کرج از جمله خدمات و سرویس های سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر دوربین کانن می باشد . این سازمان با بیش از 25 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع دوربین و لنز کانن , اکنون گستره خدمات خود را به تمامی شهر های استان البزر و از جمله شهر کرج نیز ؛ گسترش داده است . برای تماس با نمایندگی تعمیر دوربین کانن در کرج ؛ با شماره تلفن 1438 ( بدون کد ) از سراسر ایران ؛ تماس حاصل نمایید.

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که کمپانی کانن هیچگونه شعبه یا نمایندگی در شهر کرج ندارد و مرکز اصلی خدمات نمایندگی ؛ تعمیرات و گارانتی دوربین های کانن برای کاربران ساکن شهر کرج ؛ در تهران ارایه می شود . از این روی لازم است توجه داشته باشید که افراد ؛ موسسات و یا سایر مراکزی که خود را نمایندگی کمپانی کانن در کرج می دانند ؛ اساسا فاقد اعتبار بوده و قادر به ارایه خدمات استاندارد برای کاربران دوربین های کانن در شهر کرج نمی باشند .

اگر ساکن شهر کرج هستید و به هر عنوان از یکی از دوربین  های کمپانی کانن استفاده می نمایید ؛ لازم است تا گارانتی دوربین خود را در سایت اصلی مرکز نمایندگی تعمیر دوربین کانن به ثبت برسانید . عدم فعال سای کارت گارانتی موجب می شود تا دوربین بدون گارانتی شناخته شده و خدمات گارانتی و سرویس های دوره ای کانن برای آن قابل ارایه نباشد .
همچنین اگر دوربین را به همراه لنز کیت آن خریداری نموده اید ؛ در زمان ثبت گارانتی دوربین ؛ مشخصات لنز به همراه شماره سریال آنرا در قسمت توضیحات ثبت کنید تا با یکبار ثبتنام ؛ لنز و دوربین شما مشمول گارانتی گردیده و یا یک کد رهگیری قابل استعلام باشند .

تمامی خدمات تعمیر دوربین کانن در کرج , عینا مشابه با خدمات قابل ارایه در تهران بوده و تفاوتی میان آنها وجود ندارد . کارشناسان خبره و با تجربه تعمیر دوربین کانن در این مرکز ؛ دوربین نیازمند تعمیر شما را دریافت نموده ؛ پس از عیب یابی ؛ و تامین قطعات ؛ آنرا مورد تعمیر قرار داده و در سریعترین زمان ممکن به شما عودت می دهند .

سرعت ؛ دقت و کیفیت از جمله شاخصه های اصلی کار ما در مرکز تعمیر دوربین کانن است و با توجه به این سه اصل ؛ هرگز یک دوربین برای مدت زمان طولانی از چرخه کار و کسب درآمد خارج نمی شود . ما در این مرکز با تامین قطعات اصلی و اورجینال از شرکت Canon ؛ پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزار های مورد نیاز برای تعمیر دوربین و لنز کانن را در اختیار داریم و با تکیه بر دانش فنی و تجربیات روز جهان ؛ اقدام به تعمیر یا سرویس دوربین کانن می نماییم .

​مقالات تعمیر دوربین کانن در کرج

بسیاری از اشکالاتی که به صورت ظاهری در دوربین کانن به وجود می آید با انجام چند تنظیم ساده برطرف شده و با رعایت برخی نکات ایمنی ؛ از ظهور و بروز بسیاری از اشکالات و خرابی های دوربین کانن می توان جلوگیری نمود . در این رابطه بخش بلاگ یا مقالات تعمیر دوربین کانن ؛ از طریق ارایه برخی از نکات ساده و در عین حال کاربردی تلاش می نماید تا اطلاعات و آگاه سازی های لازم در این زمینه را ارایه دهد تا نیازی به مراجعه حضوری به مرکز تعمیر دوربین کانن در کرج وجود نداشته باشد . در هر صورت به این نکته توجه داشته باشید که اشکالات جدی در بخش های مختلف دوربین را حتما باید به مرکز تعمیر دوربین کانن ارجاع دهید .

پرسش‌های متداول