نمایندگی تعمیر دوربین کانن
تماس با نمایندگی تعمیر دوربین کانن
02166749494

​دانلود نرم افزار EOS Utility Beta برای تبدیل دوربین کانن به وب کم

با شیوع و همه گیر شدن ویروس کرونا و با توجه به نیاز برای برقراری ارتباطات تصویری در بستر اینترنت ؛ استفاده از دوربین های عکاسی به عنوان وب کم ( webcam) برای دستیابی به یک ارتباط قوی و با کیفیت ؛ به یک ضرورت تبدیل شده است . کمپانی کانن ؛ با هدف ساده تر شدن برقراری ارتباط های تصویری و همچنین به منظور تبدیل دوربین های کانن به وبکم برای برقراری ارتباط تصویری در اینترنت ؛ راهکار های جدید و موثری را ارایه نموده است .

نرم افزار EOS Utility Beta یک راهکار ساده و موثر برای تبدیل دوربین کانن به وبکم می باشد و با استفاده از آن بدون صرف هزینه برای خرید یک دوربین وبکم ؛ دوربین عکاسی کانن را می توان به یک دوربین وبکم بسیار با کیفیت تبدیل نمود .

ابزار های مورد  نیاز
یک دوربین EOS سازگار و قابل استفاده با نرم افزار EOS Utility Beta
کابل USB برای اتصال دوربین به کامپیوتر
سیستم کامپیوتر با اتصال اینترنت و سیستم عامل قابل استفاده به همراه نرم افزار EOS Utility Beta


فهرست دوربین های سازگار با نرم افزار EOS Utility Beta به شرح زیر می باشند :

روش دانلود :
نرم افزار اصلی EOS Utility Beta را به طور مستقیم و از سایت اصلی کمپانی کانن دانلود نمایید .

در فهرست دوربین های سازگار با نرم افزار EOS Utility Beta مدل دوربین خود را پیدا کرده و در صفحه مخصوص به آن ؛ نرم افزار را دانلود کنید .
بعد از دانلود نرم افزار در سیستم کامپیوتر ؛ پوشه دانلود شده را باز نموده و فایل نصبی موجود در آن را بر روی سیستم کامپیوتر خود نصب کنید.
مراحل نصب این نرم افزار بسیار ساده بوده و همانند هر نرم افزار کاربردی دیگر در درون سیستم کامپیوتر به سادگی نصب می شود .
بعد از پایان نصب نرم افزار ؛ سیستم کامپیوتر شما ممکن است به راه اندازی مجدد ( Restart ) نیاز داشته باشد . تمام پنجره های باز موجود در کامپیوتر را ببندید و restart کنید.
بعد از راه اندازی مجدد کامپیوتر ؛ با استفاده از یک کابل USB مخصوص دوربین کانن ؛ دوربین را به کامپیوتر خود وصل کنید .
بعد از اتصال دوربین به کامپیوتر ؛ دوربین را روشن نموده و دایل مود آنرا در وضعیت فیلمبرداری قرار دهید .
در نهایت در درون کامپیوتر ؛ نرم افزار مخصوص ویدیو کنفرانس خود را باز کنید و از قسمت مخصوص به تنظیمات audio/video settings نرم افزار EOS Webcam Utility beta را به عنوان دوربین مورد نظر خود انتخاب کنید .
توجه داشته باشید که در زمان استفاده از این نرم افزار ؛ صدا از طریق دوربین دریافت نمی شود و برای انتقال صدا باید از میکروفون کامپیوتر خود استفاده نمایید .