بزرگترین مرکز خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین و لنز کانن در ایران و خاورمیانه

|

بازگشت به صفحه نخست
تعمیر دوربین کانن Canon EOS 800D
تعمیر دوربین کانن Canon EOS Rebel T7i / 800D در مرکزی نمایندگی تعمیر دوربین کانن انجام می شود. دوربین کانن Canon EOS Rebel T7i / 800D یکی از محبوب ترین دوربینهای DSLR ساخت این کمپانی است و از سوی عکاسان آماتور و مبتدی با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.

این دوربین با برخورداری از فناوری آخرین نسل از سنسور های 24 مگاپیکسلی و همچنین با استفاده از سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF در هر دو حالت عکاسی از ویزور و عکاسی با نمای زنده ؛ ویژگی های بسیار زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد .

این دوربین در درون بدنه خود بسیاری از ویژگی های مدل گران قیمت تر EOS 77D را دارا می باشد اما در هر حال بدنه ساده تر و رابط کاربری سطح مبتدی تفاوت های زیادی را میان این دو محصول پر طرفدار در نمایندگی تعمیر دوربین کانن به وجود می آورد .
ویژگی های اصلی دوربین کانن Canon EOS 800D عبارتند از :

سنسور 24MP APS-C به همراه سیستم اتوفوکوس Dual Pixel

45 نقطه اتوفوکوس با حساسیت بسیار بالا درهر دو حالت عمودی و افقی

وای فای ، بلوتوث و NFC داخلی

فیلمبرداری با کیفیت فول اچ دی 1080p تا 60 fps به همراه IS الکترونیکی

صفحه ال سی دی کاملا چرخان با  کیفیت 04/1 میلیون نقطه

بنا بر اعلام نمایندگی کانن این دوربین برای استفاده از سوی عکاسان مبتدی ؛ عکاسی در محیط های خانوادگی و برای عکاسانی که برای اولین بار اقدام به خرید یک دوربین DSLR می کنند ، طراحی شده است .
ویژگی های اصلی دوربین کانن Canon EOS 800D
کیفیت تصویر دوربین کانن
Canon EOS 800D

کیفیت تصویر دوربین کانن Canon EOS 800D در سطح معمول سایر دوربین های ساخت این برند قرار دارد . این دوربین برای عکاسی در محیط های دارای نور مناسب ؛ کیفیت تصویر نسبتا مطلوبی را ارایه می دهد . این دوربین دارای سیستم کاهش دهنده نویز بوده و در زمان عکاسی در محیط های کم نور که به افزودن مقدار ایزو نیاز است ؛ قادر به کاهش دادن مقدار نویز برای افزودن کیفیت تصویر است .

در برخی از موارد ، افت کیفیت تصویر در دوربین کانن EOS 800D به وجود می آید و عوامل مختلف و متعددی در این زمینه دخیل می باشند. به عنوان نمونه ؛ عکاسی در شرایط و محیط های مرطوب ممکن است منجر به غبار گرفتگی سنسور و لنز دوربین شود . همچنین ورود گرد و خاک و یا چسبیدن غبار بر روی سطح سنسور از جمله مواردی میباشند که منجر به افت کیفیت تصویر در این دوربین می شوند .

در نمایندگی تعمیر دوربین کانن Canon EOS 800D سرویس سنسور برای افزایش کیفیت تصویر آن یکی از خدمات تقریبا رایگان است و هر روزه این سرویس برای تعداد زیادی از مشتریان ارایه می شود . همچنین افت کیفیت تصویر به علت به هم خوردن تنظیمات داخلی دوربین نیز ممکن است اتفاق بیفتد . در این شرایط تیم سرویس و ارایه خدمات حرفه ای در نمایندگی تعمیر دوربین کانن ؛ با انجتم خدمات متناسب ؛ دوربین را به وضعیت اولیه بازگردانده و افزایش کیفیت تصویر این دوربین را به وجود می آورند .

به طور کلی باید توجه داشته باشیم که دوربین Canon EOS 800D یک دوربین DSLR در سطح مبتدی می باشد و به دلیل برخورداری از یک سنسور کوچکتر نسبت به دوربین های حرفه ای ؛ از توانایی عکاسی در شرایط و محیط های چالش برانگیز برخوردار نمی باشد. از این روی عکاس بابد از سطح توانایی قابل قبولی در زمان کار با این دوربن برخوردار باشد تا بتواند به بالاترین سطح کیفی کار با این دوربین دست پیدا کند .


در برخی از موارد ، وجود لکه ، گرد و  غبار و یا نقطه های ریز و کوچک بر روی برخی از عکس ها مشاهده می شود . در بسیاری از موارد این لکه ها و گرد و غبار  ها با سرویس دوره ای رایگان و یا با برخی از سرویس های مقدماتی برطرف می شوند ( تمیز کردن سنسور برای از بین بردن لکه ها و گرد و غبار )  اما در صورتی که این لکه ها و گرد و غبار ها در اثر عواملی همچون پیکسل سوخته و لیزر خوردگی به وجود آمده باشند؛ آنگاه نیاز به تعمیر سنسور و یا تعویض سنسور دوربین کانن 800D نیاز می باشد .

مقاله مربوط به خراب شدن سنسور دوربین کانن را مطالعه فرمایید .

تعمیر سنسور دوربین کانن
Canon EOS 800D

تعمیر سیستم اتوفوکوس دوربین Canon EOS 800D
سیستم اتوفوکوس موجود در درون دوربین EOS 800D دقیقا و عینا همسان با سیستم موجود در دوربین پیشرفته تری همچون EOS 77D می باشد. در تمامی تست های آزمایشگاهی و بررسی  های میدانی ؛ قدرت و دقت عملکرد موجود در سیستم اتوفوکوس این دوربین به اثبات رسیده است . انتخاب عملکرد سیستم اتوفوکوس در این دوربین بسیار آسان است .

سیستم اتوفوکوس دوربین نیز همانند بسیاری از بخش های دیگر ممکن است دچار اشکال شود . اشکالات سیستم اتوفوکوس دوربین ممکن است در اثر عواملی همچون ضربه خورد ؛ نفوذ رطوبت به درون دوربین ؛ و یا برخی از اشکالات در طول زمان عکاسی به وجو بیایند.

تعمیر اتوفوکوس دوربین 800D نیز از جمله سرویس هایی می باشد که در نمایندگی و بخش تعمیرات دوربین کانن ارایه می شود .

عملکرد شاتر در دوربین کانن
EOS 800D
این دوربین قادر است تا به سرعت شاتر برابر با 4000/1 ثانیه دست پیدا کند و در بازترین حالت شاتر سرعت 30 ثانیه یا مود bulb برای این دوربین وجود دارند . شاتر این دوربین از عملکرد همسان با شاتر سایر دوربین های نیمه حرفه ای ساخت کمپانی کانن برخوردار است و از این روی در رابطه با طول عمر شاتر این دوربین نگرانی چندانی وجود ندارد .

برخی از عوامل و شرایط عکاسی ممکن است بر عملکرد شاتر دوربین کانن تاثیر گذار باشند . به عنوان مثال  ضربه خورد شاتر در زمان تعویض لنز ؛ بالابردن شاتر برای تمیز کردن سنسور ؛ و یا ذوب شدن شاتر در زمان عکاسی از خورشید یا صحنه های بسیار گرم ؛ از جمله علل و عواملی می باشند که ممکن است موجب بروز اسیب در شاتر دوربین canon EOS 800D شوند .

تعمیر شاتر و یا تعویض شاتر دوربین 800D در نمایندگی تعمیر دوربین Canon نیز از جمله خدمات حرفه ای این نمایندگی به شمار می آید .

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات حرفه ای موجود در بخش سرویس و خدمات تعمیر دوربین کانن 800D با شماره تلفن های مندرج در این وب سایت تماس حاصل نموده و یا از قسمت تماس با ما فرم مربوط به ارتباط با مدیریت شرکت را پر کنید .

نتیجه گیری
دوربین کانن EOS 800D یک دوربین DSLR نیمه حرفه ای است که برای استفاده از سوی عکاسان مبتدی طراحی شده است . این یک دوربین خوش دست و سبک است ؛ کیفیت تصویر مناسبی دارد و فیلمبرداری نسبتا قابل قبول از صحنه های پر سرعت را در اختیار کاربران قرار می دهد . این دوربین دارای انواع مختلفی از مود های عکاسی به صورت خودکار بوده و در مواجهه با هر یک از شرایط عکاسی ؛ یک مود متناسب با صحنه یا سوژه را در اختیار فرد قرار می دهد .